Замок врізний YU-TL 442 циліндровий
Дверний замок основного типу YU-TL 442 призначений для встановлення в металеві двері. Три сталевих ригеля діаметром 16мм за два оберти ключа виходять із корпусу замка на 27мм.
Головний параметр корпусу замку міжосьова відстань дорівнює 85мм, і це дозволяє використовувати величезну різноманітність дверних ручок на довгій декоративній планці. Засувка в замку реверсивна, засувка керується натискними ручками.
До корпусу замку YU-TL 442 підходять серцевини стандарту EURO DIN, а наскрізні отвори дозволяють встановити захисний протектор на циліндр.
Корпус замку сталевий оцинкований. Лицьова планка сталева хромована.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YUTL |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 0.83 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴






