Ручка на планці 85мм Punto Corona бронза
Ручка на планці 85мм Punto Corona бронза
Дверна ручка на планці з міжцентровою відстанню 85мм.
Дверна ручка призначена для встановлення на основні замки з міжцентровою відстанню 85мм. Вбудовані пружини в ручки дозволяють керувати клямкою замка, При натисканні на ручку відкривається клямка замка, а при відпусканні ручки клямка закривається.
Ручка на планці Punto Crona Y85 АВ виготовлена в Китаї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Punto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 230 мм |
| Ширина розетки/планки | 38 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴








