Замок для пластикових дверей YUTL 155Р ВS35мм
Замок для пластикових дверей YUTL 155Р ВS35мм
YUTL 155Р ВS35мм-врізний циліндровий вузькопрофільний замок для ПВХ-дверей. Серія замків з номером 155 мають клямку у вигляді ролика і не передбачає встановлення натискної ручки. Замикання замка здійснюється одним ригелем на один оберт ключа. Замок циліндрового типу, але циліндр замку до комплектації не входить і купується окремо. Товщина замка 14 мм. Корпус замку та лицьова планка виготовлені зі сталі, а ролик із латуні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YUTL |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Сріблястий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 35 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 0.462 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴









