Замок врізний Kale 152-4MR циліндровий
Замок врізний Kale 152-4MR під циліндр з планкою
Корпус замку Kale 152-4MR відноситься до основних замків циліндрового типу. Замок сумісний із циліндрами та протекторами всіх європейських виробників.
Замикання здійснюють 4 циліндричні ригелі за 2 повороти ключа. Вихід замикаючих ригелів на 20мм.
Замок може встановлюватися на ліві та праві металеві двері, клямка в корпусі реверсивна.
Клямка приводиться в дію натискною ручкою. До замку підходять дверні ручки на розетці, а також ручки на планці з міжосьовою відстанню 85мм.
Основні розміри замку Kale 152-4MR 50/85.
Замок комплектується планкою у відповідь і кріпильним комплектом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром полірований |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість точок замикання | 4 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | центральний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 0.628 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴










