Реле проміжне Finder 56.32.8.230.0040 12A 230V AC
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Finder 56.32.8.230.0040
655 ₴
619 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле проміжне Finder 56.32.8.230.0040 12A 230V AC
Мініатюрне універсальне реле 56-ї серії для монтажу в розетку, 2 перекидних контактів (2PDT), котушка на номінальну напругу 230 В АС, блокуюча кнопка перевірки та механічний індикатор
Особливості:
- 2 перекидні контакти 12 А
- розетки 94 серії зі штепельним роз'ємом
- Блоковна кнопка перевірки та механічний покажчик спрацьовування, стандартно для типів із 2 і 4 перекидними контактами
- Котушка АС
Характеристики:
- Контактна група: 2 перекидні контакти
- Номінальний струм/Макс. піковий струм: 10/20 А
- Номінальна напруга/Макс. напруга: 250/400 В
- Час вмик./вимк.: 9/6 мс
- Діапазон температур, °C: -40...+70
- Категорія захисту: RT I
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 9 мс |
| Час повернення | 6 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 150000 циклів |
| Тип монтажу | На корпус |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 12 А |
| Максимальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27.7 мм |
| Висота | 37.2 мм |
| Ширина | 20.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴








