Реле проміжне ETI ERM2-024AC 6A 24V AC
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Реле ETI ERM2-024AC
316 ₴
305 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле проміжне ETI ERM2-024AC 6A 24V AC.
Має 2 перекидні контакти, керованих котушкою з напругою живлення 24 AС.
Проміжні реле серії ERM використовуються для керування, комутації або сигналізації силових та допоміжних електричних кіл. За допомогою розетки ERB реле встановлюється на монтажну din-рейку.
Реле ERM випускаються із двома або чотирма перекидними контактами.
До серії ERM можна вибрати кілька модифікацій розетки та додаткові аксесуари.
Проміжні реле серії ERM від компанії ETI – якісні та надійні пристрої.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 9 мс |
| Час повернення | 5 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 150000 циклів |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Маса | 35 г |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 12 А |
| Максимальний струм | 24 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27.5 мм |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 21.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴








