Реле проміжне LY4 AC 24V Takel 10A 24V AC
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Реле LY4 AC 24V Takel
238 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле проміжне LY4 AC 24V Takel 10A 24V AC.
Має 4 перекидні контакти по 10А, керованих котушкою з напругою живлення 24V AС.
Проміжні реле серії LY використовуються для керування, комутації або сигналізації силових та допоміжних електричних кіл. За допомогою розетки ERB реле встановлюється на монтажну DIN-рейку.
Реле LY випускаються із 2-ма, 3-ма і 4-ма перекидними контактами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість перемикаючих контактів | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Маса | 35 г |
| Кількість груп контактів | 4 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27.5 мм |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 21.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴









