Ручка міжкімнатна дверна ARMADILLO Dorado матовий нікель
Інтернет-магазин "Майстер-ключ" пропонує ексклюзивну ручку для міжкімнатних дверей Dorado.Кожен виріб має тавро Armadillo.
Вісім захисних шарів послідовно наносяться на тіло ручки за технологією багатошарового покриття TITANIUM забезпечує високу стійкість до зовнішніх впливів і бездоганний зовнішній вигляд на весь термін експлуатації дверних ручок навіть якщо це ручки в кольорі поліроване золото. Всі ручки ARMADILLO оригінальні та сучасні. При неперевершеній якості ручок помірна вартість. Гарантійний термін роботи виробу без втрати якості 12 місяців.
Ручки дверні міжкімнатні комплектуються спеціальними накладками для закривання під ключ, французький ключ або WC (за окрему плату).
Купити дверну ручку «Armadillo» можна легко і просто в компанії "Майстер Ключ".
Комплектація:
- пара ручок на одну двері,
- шток,
- Самонарізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сатин |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 64 мм |
| Довжина ручки | 135 мм |
| Діаметр розетки | 56 мм |
| Висота розетки/планки | 12 мм |
- Ціна: 1 130 ₴







