Лампа галогенна лінійна 118мм 500Вт R7S Delux

Лампа галогенна лінійна 118мм 500Вт R7S Delux
Лампа галогенна J-TYPE 118мм лінійна використовується, в основному, для вуличних прожеторов.
Лампи галогенові отримали широке застосування в багатьох сферах і галузях людської діяльності завдяки ряду позитивних моментів:
- Незалежно від терміну служби стабільно висвітлюють простір без перебоїв і зупинки в передачі енергії.
- Не реагують на різкі зміни температур як всередині приміщення, так і зовні у вуличних умовах.
- Швидко і безпечно монтується в пристрій, просто підключається до джерела живлення.
- З їх допомогою організовується будь-який необхідний спосіб освітлення, незважаючи на невеликі розміри.
- Максимальна світловіддача, що досягає значень в 19 Лм/Вт і більше.
- Висока передача кольору, комфортна і безпечна для зору.
- Міцна оболонка, безпечна для установки і використання на всьому терміні роботи виробу.
- Можна підібрати варіанти освітлювальних приладів за обраним розміром, відповідній формі і моделі.
- Економічні у використанні і прийнятні за ціною. Термін експлуатації в будь-якому випадку покриває первісну вартість покупки. Що не скажеш про аналогічні пристрої зі схожими характеристиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | R7S |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 8500 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр трубки | 14 мм |
| Діаметр | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



