Замок накладний Gerda ZN 200.
Замок накладний Gerda ZN 200
Технічні характеристики:
- можливість установки на відстані 50 або 60 мм від торця дверей;
- завдяки спеціальним прокладкам дозволяє застосовувати його у всіх типах дверей;
- замки можуть використовуватися як для правих і для лівих дверей.
Замок оснащений циліндровим механізмом RIM E1 з плоским ключем. Має 4 ключа в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerda |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Сірий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 13 мм |
| Вихід ригеля | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 4 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴












