Вимикач одноклавішний ABB Zenit антрацит
Вимикач одноклавішний ABB Zenit антрацит
Колір вимикача N2201 AN чорний.
Вимикач одноклавішний прохідний ABB Zenit N2201 модульного типу з можливістю встановлення лампи підсвітки (світлодіода).
Номінальний струм вимикачів ABB Zenit N2201 - 16А.
Модульний вимикач ABB Zenit N2201 можна змонтувати на DIN-рейку, у кабель-канал, у панелі та бокси.
Усі механізми вимикачів серії ABB Zenit виготовлені з екологічно чистих матеріалів.
Серія Zenit для тих, хто хоче мати найкраще.
Механізми вимикачів входять до комплекту з накладками. Рамки та суппорти купуються окремо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Кількість каналів | 2 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 33 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴










