Реле проміжне Finder 55.32.8.230.0040 10A 230V AC
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Finder 55.32.8.230.0040
503 ₴
480 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле проміжне Finder 55.32.8.230.0040 10A 230V AC
Мініатюрне універсальне реле 55-ї серії для монтажу в розетку, 2 перекидних контактів (2PDT), котушка на номінальну напругу 230 В АС, блокуюча кнопка перевірки та механічний індикатор
Особливості:
- 2 перекидні контакти 10 А
- розетки 94 серії зі штепельним роз'ємом
- Блоковна кнопка перевірки та механічний покажчик спрацьовування, стандартно для типів із 2 і 4 перекидними контактами
- Котушка АС
Характеристики:
- Контактна група: 2 перекидні контакти
- Номінальний струм/Макс. піковий струм: 10/20 А
- Номінальна напруга/Макс. напруга: 250/400 В
- Час вмик./вимк.: 10/5 мс
- Діапазон температур, °C: -40...+85
- Категорія захисту: RT I
Характеристики котушки
Версія для АC
|
Номін. напряж. UN |
Код котушки
|
Робочий діапазон Umin Umax |
Сопротивл. R |
Ном.ток I при UN (50Гц) |
|
|
В |
|
В |
В |
Ω |
мA |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
12 |
8.012 |
9.6 |
13.2 |
50 |
97 |
|
24 |
8.024 |
19.2 |
26.4 |
190 |
53 |
|
48 |
8.048 |
38.4 |
52.8 |
770 |
25 |
|
60 |
8.060 |
48 |
66 |
1,200 |
21 |
|
110 |
8.110 |
88 |
121 |
4,000 |
12.5 |
|
120 |
8.120 |
96 |
132 |
4,700 |
12 |
|
230 |
8.230 |
184 |
253 |
17,000 |
6 |
|
240 |
8.240 |
192 |
264 |
19,100 |
5.3 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 10 мс |
| Час повернення | 5 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 150000 циклів |
| Тип монтажу | На корпус |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Маса | 30 г |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27.7 мм |
| Висота | 37.2 мм |
| Ширина | 20.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴









