Реле проміжне Finder 40.52.9.024.0000 8A 24V DC .
Особливості:
- 2 групи контактів 8А (клеми з кроком 5 мм)
- Встановлення з використанням розетки 95 серии
Характеристики:
- Номінальный ток/Макс. піковий ток : 8/15 А
- Контактна група: 2 перекидних контакта
- Диапазон температур,°C: -40...+85
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 7 мс |
| Час повернення | 3 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Тип монтажу | На корпус |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 8 А |
| Максимальний струм | 15 А |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Споживана потужність | 0.65 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴










