Реле проміжне Finder 40.61.8.230.0000 16A 230V AC
Реле проміжне Finder 40.61.8.230.0000 16A 230V AC.
Особливості:
- 1 група контактів 16А (висновки з кроком 5 мм)
- Установка з використанням розетки 95 серії
Характеристики:
- Номінальний струм/Макс. піковий струм : 16/30 А
- Контактна група: 1 перекидний контакт
- Діапазон температур,°C: -40...+85
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Час спрацьовування | 7 мс |
| Час повернення | 3 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Тип монтажу | На корпус |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 30 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴








