Накладки на циліндр AJAX ET JK SN/СР-3 матовий нікель/хром

Накладки на циліндр AJAX ET JK SN/СР-3 матовий нікель/хром
Декоративна накладка на отвір замка.
Форма та розміри накладки AJAX ET JK SN/СР-3 відповідають колекції ручок AJAX.
Накладка AJAX ET JK SN/СР-3 квадратної форми з довжиною сторони 50мм.
У комплекті 2 накладки та кріпильний комплект.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Накладка |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 5 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴



