Вимикач накладний подвійний Schneider Electric Prima IP20 білий
Вимикач накладний подвійний Schneider Electric Prima IP20 білий
Розетки та вимикачі накладного монтажу Schneider Electric із захистом від пилу та вологи IP20 відрізняються елегантною простотою та органічно вписуються в інтер'єр заміського будинку.
Розетки та вимикачі Prima виконані з матеріалу високої якості та відповідають вимогам електробезпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 0.058 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 61 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴



