Розетка накладна із заземленням Schneider Electric Prima IP20 біла



Розетка накладна із заземленням Schneider Electric Prima IP20 біла
Розетки та вимикачі накладного монтажу Schneider Electric із захистом від пилу та вологи IP20 відрізняються елегантною простотою та органічно вписуються в інтер'єр заміського будинку.
Розетки та вимикачі Prima виконані з матеріалу високої якості та відповідають вимогам електробезпеки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 0.065 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 61 мм |
| Висота | 43.5 мм |
| Ширина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴



