Розетка накладна подвійна із заземленням Schneider Electric Prima IP20 бежева



Розетка накладна подвійна із заземленням Schneider Electric Prima IP20 бежева
Розетки та вимикачі накладного монтажу Schneider Electric із захистом від пилу та вологи IP20 відрізняються елегантною простотою та органічно вписуються в інтер'єр заміського будинку.
Розетки та вимикачі Prima виконані з матеріалу високої якості та відповідають вимогам електробезпеки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 0.104 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 101 мм |
| Висота | 43.5 мм |
| Ширина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴



