Вимикач двоклавішний з підсвічуванням Jung LS 990 алюміній
Вимикач 2-й з підсвіткою Jung LS 990 алюміній накладка
Серія Алюміній приваблює завдяки чистоті форми та натурального матеріалу, з якого виготовлені вироби.
Вимикачі LS990 алюміній - класика дизайну вимикачів, чіткі форми якої ідеально виглядають у будь-яких інтер'єрах. Чітка геометрична форма та матеріал говорять однозначно — ця серія номер один!
Накладки та кришки для вимикачів LS 990 алюміній мають натуральний колір алюмінію матового.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується ущільнювальна мембрана 551 WU.
Увага! Рамки одно і багатопостові не входять у вартість вироба та купуються окремо за потребою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, Термопластик |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір кнопки | Алюміній |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 502 ₴



