Вимикач подвійний Jung LS 990 алюміній накладка
Вимикач подвійний Jung LS 990 алюміній накладка
Серія Алюміній приваблює завдяки чистоті форми та натурального матеріалу, з якого виготовлені вироби.
Вимикачі LS990 алюміній - класика дизайну вимикачів, чіткі форми якої ідеально виглядають у будь-яких інтер'єрах. Чітка геометрична форма та матеріал говорять однозначно — ця серія номер один!
Накладки та кришки для вимикачів LS 990 алюміній мають натуральний колір алюмінію матового.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується ущільнювальна мембрана 551 WU.
AL 2995 накладка для подвійних вимикачів 505U, 505TU, 509U.
Увага! Рамки одно і багатопостові не входять у вартість вироба та купуються окремо за потребою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, Термопластик |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір кнопки | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 246 ₴



