USB розетка Schneider Asfora алюміній 2,1А
Розетка USB 2,1A - це механізм з супортом, який дає змогу заряджати мобільні пристрої.
Розетка USB комплектується портом 2,0. Вихідний струм — 2,1 А. Тип захисту USB-розетки - захист від короткого замикання.
Декоративні рамки для USB розетки купуються окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 2.1 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890,43 ₴



