Розетка з кришкою Asfora Schneider Electric антрацит
Розетка з кришкою Asfora Schneider Electric
Електрична розетка з заземленням і кришкою призначена для встановлення в приміщеннях із трижильною електропроводкою. До контактних затискачів розетки під'єднується фазний, нульовий робочий і нульовий захисний провідники. Кришка автоматично закриває розетку під час витягування виделки.
Рамки купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
