Розетка без заземлення Asfora Schneider Electric антрацит
Розетка без заземлення Asfora Schneider Electric антрацит
Електрична розетка без заземлення призначена для встановлення в приміщеннях із двожильним електропроводом. До контактних затискачам розетки під'єднується фазний і нульовий провідники.
Надійність та стійкість розетки забезпечує металевий супорт, виготовлений з оцинкованої сталі. Супорт стійкий до іржі та згинання. Довгі та міцні монтажні лапки надійно утримують розетки в стіні навіть при великих зусиллях, що до неї прикладаються.
Загальні характеристики для силових розеток:
Напруга - 250В
Номінальний струм – 16А
Провід - 2х2.5 мм2 жорсткий/гнучкий
Рамки купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 0.1 г |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 183 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
