Вимикач маршевий двоклавішний Asfora Schneider Electric сталь

Вимикач маршовий двоклавішний Asfora Schneider Electric
Дозволяє ефективно керувати освітленням із трьох робочих точок.
Виріб монтується в монтажну коробку за допомогою простих автоматичних затискачів.
Корпус вимикача на 2 клавіші виготовлений із термостійкого та нетоксичного пластику високої якості. Вимикач прихованої установки має привабливий естетичний вигляд, який добре поєднуватиметься з будь-якими інтер'єрними елементами. Вирізняється надійним рівнем електробезпеки.
Рамки для кольорових розеток та вимикачів Asfora купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки одно, двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Перехресний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір кнопки | Сірий |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 456 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
