Рамка одинарна Asfora Schneider Electric алюміній
Рамка одинарна Asfora Schneider алюміній
Декоративна рамка призначена для встановлення на один виріб серії Asfora Plus.
Рамка виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка має витончений і сучасний дизайн сріблястого кольору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,10 ₴








