Рамка п'ятірна Jung LS 990 біла
LS-програма - класика дизайну вимикачів, чіткі форми якої ідеально виглядають в будь-яких інтер'єрах. Завдяки різноманітності виробів LS-програма дозволяє повністю в одному стилі вирішити архітектурне завдання.
Розетки та вимикачі Jung LS 990 – це прилади прихованого монтажу.
Вимикач Jung складається з електричного механізму + Клавіша + рамка. Такий електромонтажний конструктор дозволяє вирішити будь-яке технічне завдання та задовольнити дизайнерські вимоги до електротехнічних приладів.
Серія розеток та вимикачів Jung LS 990 виробляється в кольорах: слонова кістка, білий, світло-сірий і чорний.
Ідеальний квадрат вимикача розміром 81х81 мм доповнює тонка рамка, яка завершує дизайнерську композицію.
Рамки встановлюються горизонтально та вертикально.
Рамка Jung LS 990 може бути п'ятірною - розміщувати п'ять пристроїв, а також існують моделі, призначені для одного, двох, трьох чи чотирьох місць.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується мембрана ущільнювача 551 WU.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Дюропласт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 444 ₴




