Рамка потрійна Jung LS 990 біла
LS-програма — класика дизайну вимикачів, чіткі форми якої ідеально виглядають у будь-яких інтер'єрах. Завдяки різноманітності виробів LS-програма дає змогу повністю в одному стилі виконати архітектурне завдання.
Розетки та вимикачі Jung LS 990 — це прилади прихованого монтажу.
Вимикач Jung складається з електричного механізму + клавіша + рамка. Такий електромонтажний конструктор дає змогу виконати будь-яке технічне завдання й задовольнити дизайнерські вимоги до електротехнічних приладів.
Серія розеток і вимикачів Jung LS 990 виробляється в кольорах: слонова кістка, білий, світло-сірий і чорний.
Ідеальний квадрат вимикача 81х81 доповнює тонка рамка, яка й завершує дизайнерську композицію.
Рамки встановлюються горизонтально та вертикально.
Рамка Jung LS 990 може бути потрійна — розміщувати три пристрої, а також є моделі, призначені від одного до п'яти місць.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використано ущільнючу мембрану 551 WU.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Дюропласт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 223 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 660 ₴











