Накладка розетки комп'ютерної одинарна Jung LS 990 біла
Накладка комп'ютерної розетки одинарна Jung LS 990 біла
LS-програма - класика дизайну вимикачів, чіткі форми якої ідеально виглядають в будь-яких інтер'єрах. Завдяки різноманітності виробів LS-програма дозволяє повністю в одному стилі вирішити архітектурне завдання.
Розетки та вимикачі Jung LS 990 це прилади прихованого монтажу.
Вимикач Jung складається з електричного механізму + Клавіша + рамка. Такий електромонтажний конструктор дозволяє вирішити будь-яке технічне завдання та задовольнити дизайнерські вимоги до електротехнічних приладів.
Серія розеток та вимикачів Jung LS 990 виробляється в кольорах: слонова кістка, білий, світло-сірий і чорний.
Ідеальний квадрат вимикача 81х81 доповнює тонка рамка, яка завершує дизайнерську композицію.
Рамки встановлюються горизонтально та вертикально.
Рамка Jung LS 990 може бути до 5 місць.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується мембрана ущільнювача 551 WU.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Дюропласт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 308 ₴



