Димер поворотний LED 230B Asfora Schneider Electric алюміній
Димер поворотний LED 230B Asfora Schneider Electric алюміній
Поворотний диммер призначений для управління освітленням з одного місця (включення, вимикання, димування) для світлодіодних ламп LED до 200Вт, ламп розжарювання до 370Вт.
У димер вбудований електронний захист від короткого замикання, перевантаження та перегріву.
У димері є функція пам'яті.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір кнопки | Алюміній |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Потужність | 370 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Вага | 0.11 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 703 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
