Розетка комп'ютерна подвійна RJ45 UTP KAT.5E Asfora крем
Розетка комп'ютерна подвійна RJ45 UTP KAT.5E Asfora крем
Мультимедійна розетка RJ45 UTP KAT.5E Asfora - механізм із супортом та рамкою вбудованого монтажу для виконання комунікаційних функцій.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Комбінована розетка |
| Категорія | 5e |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 71 мм |
| Колір | Кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 562 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
