Розетка комп'ютерна подвійна RJ45 UTP KAT.5E Asfora сталь
Розетка комп'ютерна подвійна RJ45 UTP KAT.5E Asfora сталь
Мультимедійна розетка RJ45 UTP KAT.5E Asfora - механізм із супортом вбудованого монтажу для виконання комунікаційних функцій.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Рамки для кольорових розеток та вимикачів Asfora купуються окремо.Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки одно, двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Комбінована розетка |
| Категорія | 5e |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 71 мм |
| Колір | Сталь |
- Ціна: 758 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
