Клавіша подвійна Jung LS 990 біла
Клавіша подвійного вимикача Jung LS 990 біла виготовлена з ударостійкого пластику Duroplast, який забезпечує тривалий термін служби та стійкість до механічних пошкоджень.
Розетки та вимикачі Jung LS 990 це прилади прихованого монтажу. Чіткі форми ідеально виглядають в будь-яких інтер'єрах. Завдяки різноманітності виробів LS-програма дозволяє повністю в одному стилі вирішити архітектурне завдання.
Вимикач Jung складається з електричного механізму + Клавіша + рамка. Такий електромонтажний конструктор дозволяє вирішити будь-яке технічне завдання та задовольнити дизайнерські вимоги до електротехнічних приладів. Ідеальний квадрат вимикача 81х81 доповнює тонка рамка, яка завершує дизайнерську композицію.
Серія розеток та вимикачів Jung LS 990 виробляється в кольорах: слонова кістка, білий, світло-сірий та чорний.
Рамка Jung LS 990 може бути до 5 місць.Рамки встановлюються горизонтально та вертикально.
Увага! Рамки одно і багатопостові не входять у вартість виробу та купуються окремо за потребою.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується мембрана ущільнювача 551 WU.
Клавіша LS 990 підходить до механізмів 505U, 505TU,509U.
Для візуалізації на фото представлений двоклавішний вимикач у зборі з рамкою Jung LS Plus.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Дюропласт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 425 ₴






