Вивід кабелю Asfora Schneider Electric кремовий
Вивід кабелю Asfora Schneider Electric кремовий
Виведення кабелю – виріб у зборі.
Глянцеве покриття робить висновок кабелю яскравими та привабливими. Ступінь захисту IP20. . Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 25 А |
| Напруга | 250 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Основні | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Захист від перевантаження | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴








