Рамка четверна Asfora Schneider Electric біла
Рамка четверна Asfora Schneider Electric
Декоративна рамка чотиримісна горизонтальна, призначена для встановлення на вироби серії Asfora. За допомогою рамки можна створювати багатопостові інсталяції.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 296 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,30 ₴











