Рамка подвійна Asfora Schneider Electric біла
Рамка подвійна Asfora Schneider Electric
Декоративна рамка двомісна, горизонтальна, призначена для встановлення на вироби серії Asfora. За допомогою рамки можна створювати багатопостові інсталяції.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,50 ₴








