Замок висячий Tokoz Gama 60 PRO
Tokoz Gama 60 PRO - представник професійної серія навісних замків від Чеського виробника TOKOZ. Основна відмінність цієї серії, це масивні металеві корпуси, загартовані дужки, та незламні циліндри (серцевини).
Навісний замок Tokoz Gama 60 PRO призначений для замикання будь-яких дверей - хвірток, комор, горищ, підвалів за наявності вушок.
Навісний замок Tokoz Gama 60 PRO виготовлений із загартованої сталі, стійкий до грубої сили, свердління та руйнування.
Дужка замки 12мм виготовлена із загартованої сталі.
Корпус захищений від корозії спеціальним антикорозійним покриттям, тому його можна використовувати поза приміщеннями у складних погодних умовах.
Замок комплектується 3 ключами. Ключ виймається тільки у замкненому стані.
Класс безпеки 4 згідно EN12320. Рекомендується поєднувати замок з сертифікованими навісами або ланцюгами того ж класу безпеки.
Навісний замок GAMA 60 CS зроблений в Чехії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tokoz |
| Країна виробник | Чехія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Загартована сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | навісний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 94 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 784 ₴












