Вимикач одноклавішний маршовий Asfora Schneider Electric білий
Вимикач одноклавішний маршовий Asfora Schneider Electric білий
Призначається для зручного керування джерелами світла (лампами, люстрами, світильниками) у приміщеннях будь-якого типу. Дає змогу керувати освітленням одночасно з двох робочих точок. Корпус вимикача виготовлений із термостійкого зносостійкого пластику АБС типу, який не сприйнятливий до загоряння.
Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Вага | 0.05 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 83 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб індивідуально упакований










