Вимикач одноклавішний Asfora Schneider Electric білий
Вимикач одноклавішний Asfora Schneider Electric
Одноклавішний вимикач для увімкнення/вимкнення однієї групи світла. Витончений, елегантний дизайн, що гармонічно поєднується практично з будь-яким інтер'єром. Вимикач Asfora від Schneider Electric виготовлений з високоякісних матеріалів, які не тьмяніють з часом.
Вимикач встановлюється швидко і легко: за допомогою безгвинтових затискачів провід вводиться в клему одним натисканням.
Всі продукти серії Asfora відповідають останнім стандартам якості та безпеки, вони створені таким чином, щоб витримувати щоденне активне використання протягом багатьох років. Лаконічний дизайн вимикача та інших виробів цієї лінійки підходить для житла, дизайнерських рішень, офісів і готелів.
Серія максимально продумана для комфортного використання. Нараховує звичайні та кнопкові вимикачі, димери, вимикачі для жалюзі, USB-розетки, силові та комунікаційні розетки (RJ45, HDMI, TV, TV/R/SAT).
Якість та дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Schneider Electric.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Потужність | 2300 Вт |
| Кількість каналів | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 1 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 140 ₴









