Доводчик дверей RYOBI D-2050Т до 60кг з ковзною тягою коричневий
Доводчик RYOBI D-2050Т (М303) ТВС до 60 кг з ковзною тягою
Довідник накладного типу RYOBI D-2050T BC SLD для внутрішніх і зовнішніх дверей. Можливості застосовують у протипожежних дверях з межами вогнестійкості 60 хв. Сертифікований згідно з EN 1154.
Клас 3. Максимальна вага дверей до 60 кілограмів, максимальна ширина дверей 950ммм.
Коригування початкової та кінцевої швидкості закриття. Тормоз відкривання (ВС). Має регульовану функцію BackCheck (вітрове гальмо), яка затримує відчинення дверей після кута 70-80°, що дозволяє уникнути пошкодження дверей, фурнітури, стін.
Ресурс використання 1000 000 циклів. Робоча температура від -20 ° C до + 45 ° C. Розміри 250x67x53м.
Комплектація: набір кріплення, кігтя, пластикова декоративна кришка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 3 |
| Маса дверного полотна, до | 60 кг |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 1000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 57 мм |
- Ціна: 3 702 ₴









