Корпус врізного замка 62/40
Прибрані міжкімнатні двері для житлового приміщення, офісу, ванної кімнати, покупця невигідно стикаються з широким багатообразним запірних пристроїв для них.
Корпус врізного замка 62/40 - виріб, призначений для установки в двері всередині приміщення.
Міжосева відстань в замку - 62мм. Відповідно до цієї моделі замка підходять дверні ручки з нажимною пружиною і міжцентровим відстанню 62мм. Баксет корпуса BS 40мм.
Запирання в замку забезпечується прямоугольним ригелем за 2 обороти ключа. Вихід ригеля 20мм.
Замок універсальний, підходить для лівих і правих дверей.
Дверные ручки, циліндри купуються окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YUTL |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Сріблястий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 40 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 111 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴






