Електромеханічний замок Atis Lock MCh
ATIS Lock MCh – універсальний накладний електромеханічний замок , срібного кольору для внутрішньої установки. Призначений для металевих або дерев'яних дверей. Тип установки по напрямку зачинення дверей: лівий / правий.
Відкривається імпульсом електричного струму (12V), а також ключем або за допомогою вбудованої механічної кнопки. У комплекті додається 5 ключів.
Тип ключа - зубчастий
Технічні Характеристики
Харчування: 9-12В
Струм споживання: 2А
Розмір: 160х105х37мм
Робоча температура: від-40 до +70С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Тип замка | електромеханічний, Електромеханічний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Так |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем, Кнопкою |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 65 мм |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вандалозахист | Ні |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Провід сполучний | Ні |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Блок живлення | Ні |
| Консоль з клавішами | Ні |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Значення вихідного струму | 2 А |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴







