Світильник точковий поворотний BRILUM R-50R
Світильник точковий поворотний. Обрамлення блискучий хром.
Використовуються лампи розжарювання й світлодіодні R50 E14.
Точкові світильники призначені для монтажу в підвісній стелі. Дані світильники складають основу для створення цікавих світових рішень для точкового освітлення простору й об'єктів.
Напруга живлення 230V/50Hz.
Габарити: діаметр — 8,6 см; висота — 0,7 см; розмір врізного отвору — 5,2 см; глибина врізного отвору — 9,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴










