Контактор модульний 40а Finder 22.44.0.230.4310 4но
Контактор модульний 40а Finder 22.44.0.230.4310 4но
Контакти Finder використовуються для комутації та керування освітлювальними, обігрівальними і вентиляційними приладами, насосами, опалювальними насосами та іншими пристроями для
автоматизації будівель.
Через конструктивні особливості, є одними з найнадійніших і безшумних контакторів.
Технічні параметри:
• Номінальний струм: 40 A
• Температура, мін: -20 °C
• Температура, макс: +50 °C
• Розміри (Ш x В Г): 53,5 x 60.8 x 84 mm
• Температурний діапазон: -20...+50 °C
• Контакти: 4 замикаючі контакти (NO)
• Степінь захисту: IP 20
• Напруга на котушці: 230V AC/DC
• Номінальна напруга контактів: 250V AC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальна робоча напруга | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Тип контактів | 4NO |
| Максимальна робоча напруга | 440 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 586 ₴



