Контактор модульний 25а Finder 22.32.0.230.4320 2но
Контактор модульний 25а Finder 22.32.0.230.4320 2но
Контактори застосовуються для комутації і керування освітлювальними, обігрівальними та вентиляційними пристроями, насосами, опалювальними насосами і іншими приводами для
автоматизації будівель.
Із-за конструктивних особливостей, є одними з найбільш надійних і безшумних контакторів.
Технічні параметри:
• Постійний струм: 25 A
• Температура, хв.: -20 °C
• Температура, макс.: +50 °C
• Температурний діапазон: -20...+50 °C
• Комутаційна здатність, макс.: 6250 VA, AC1
• Контакти: 2 замикаючих контакту (NO)
• Ступінь захисту: IP 20
• Напруга на котушці: 230...240 VAC, 220 VDC
• Номінальна напруга: 250 VAC
• Висота: 60.8 mm
• Глибина: 84 mm
• Напруга, що комутується, макс.: 440 VAC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна напруга котушки | 240 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 1 587 ₴












