Замок для пластикових дверей YUTL 153P ВS 35мм




Вузькопрофільний замок YUTL 153P є 100% аналогом замку Kale 153P.
Це врізний циліндровий вузькопрофільний замок для ПВХ-дверей. Тонкий корпус замку має товщину 14 мм, ширина лицьової планки 16 мм. Корпус замку та лицьова планка виготовлені зі сталі, а засувка та замикаючий ригель із цинкового сплаву. Засувка в замку реверсивна, може керуватися натискною ручкою або поворотом ключа. Замикаючий ригель виходить на один оборот.
Міжцентрова відстань у замку 85мм, це відстань по вертикалі між центром квадрата під пружинну ручку та центром отвору під циліндр.
Баксет замка 35мм, це відстань по горизонталі від краю планки замка до центру квадрата під ручку.
Дверні ручки та циліндри купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YUTL |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 35 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 35 |
- Ціна: 320 ₴



