Замок AGB Mediana Evolution PZ під циліндр латунь матова
Замок AGB Mediana Evolution PZ під циліндр латунь матова
Рекомендуємо Вам замки міжкімнатні компанії Alban Giacomo SpA, відомої всьому світу під абревіатурою AGB.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Замок для міжкімнатних дверей із центральним язичком із поліаміду, завдяки якому замок працює безшумно. Клямка у всіх механізмах AGB Mediana Evolution реверсивна, що дозволяє встановлювати її на двері будь-якої сторони. Система швидкого зчеплення QUICK LATCH дозволяє витягнути язичок і перевернути його на потрібний бік дверей, а потім зафіксувати його всередину замка.
Mediana Evolution – це тихий у роботі, механічно точний замок.
Врізний замок Mediana Evolution витримав випробування понад 500 000 циклів відкривання та закривання при незмінній працездатності.
Для цієї моделі замку підходять усі циліндри профілю DIN.
Якщо ви хочете встановити дверний механізм та забути про нього на довгі роки, вибирайте механізми та замки AGB.
Компанія "Майстер-ключ", як продавець, завжди без побоювання пропонує замки для міжкімнатних дверей AGB, т.я. впевнена в цьому бренді. Вони надійні та довговічні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | врізний |
| Міжосьова відстань | 85 |
| Кількість ручок | Немає |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Латунь матова |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 12 |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Кріпильний комплект | Немає |
| Backset | 50 мм |
| Майстер-ключ | Немає |
| Можливість перекодування | Немає |
| Шаблон для монтажу | Немає |
| Монтажний ключ | Немає |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Інструкція зі встановлення/експлуатації | Немає |
| Кишеня для замка | Немає |
| Корпус замка | Да |
| Комплект тяг | Немає |
| Реверсивна клямка | Да |
| Автоматичне замикання | Немає |
| Защіпний механізм | Скошений прямокутний ригель |
| Запобіжник фіксує клямку | Немає |
| Тип замикання | Основний |
- Ціна: 746 ₴









