Датчик руху чорний Lemanso LM630
Безпечний, автоматичний, зручний, енергозберігаючий пристрій.
Датчик включає освітлювальний пристрій, як тільки в зону роботи датчика попадає людина. Пристрій автоматично розпізнає денний і нічний час доби.
Дальність виявлення 12м.
Зона виявлення 180 градусів. Висота встановлення 1.8-3.5м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна затримка контролю | 8 сек |
| Максимальна затримка контролю | 480 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Способи установки | Настінний |
| Кут огляду | 180 град. |
| Потужність | 1200 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴








