Механічний таймер у розетку Lemanso LM6343 добовий
Механічний таймер у розетку Lemanso LM6343 добовий
Розетка-таймер Lemanso LM6343 призначена для добового використання. Розетка-таймер дозволяє в певний час автоматично вмикати/вимикати необхідний електроприлад за заданими інтервалами часу з мінімальним кроком 30 хвилин.
Таймер Lemanso LM-6343, завдяки своїм параметрам, може використовуватися в різних цілях: для управління пристроєм нагріву (масляний радіатор, калорифер, конвектор, тепловентилятор, електрична тепла підлога, бойлер), управління освітленням, управлінням побутовою технікою, в сільському та присадибному господарстві, для керування включенням і вимиканням світлового дня в акваріумі, стерилізатора за розкладом та ін Таймер включається в розетку, до нього можна підключити будь-який потрібний вам електроприлад, і встановити параметри його включення і виключення.
Технічні характеристики:
- Напруга ― 220-240V / 50Hz.
- Макс. навантаження ― 3500W / 16A.
- Тип таймера ― добовий.
-
Управління - механічне (циферблат розбитий на 24 години і щогодини на 2 ламелі по 30 хвилин (48 ламелей). Натиснута ламель включає прилад на 30 хвилин, в той час, де вона розташована на циферблаті. Встановлюється шляхом натискання сегментів, розташованих навколо циферблата, кожен сегмент становить 30 хв.).
мін. встановлення часового інтервалу ― 30 хвилин.
Кількість програм ― 48 програм вкл/викл з мінімальним кроком 30 хвилин в одному 24 годинному періоді.
Робоча температура -10 до +40°С.
Є перемикач "прямого живлення" для включення навантаження, не чекаючи кінця програми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Побутове |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | 1 |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3500 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 104 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальний струм, А | 16 |
- Ціна: 300 ₴









