Розетка з вимикачем накладна Schneider Electric Cedar Plus IP44
Розетка з вимикачем накладна Schneider Electric Cedar Plus IP44
Розетки та вимикачі накладного монтажу Schneider Electric із захистом від пилу та вологи IP44 - це стильна, елегантна серія Cedar Plus.
Сірий корпус розетки та прозора димчаста кришка, а також захисні шторки дозволяють досягати рівня пилки та вологозахисту IP44.
Розетки та вимикачі накладного монтажу Cedar Plus виготовляються на заводі Schneider Electric у Польщі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Вага | 0.196 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506 ₴








