Розетка накладна подвійна із заземленням Schneider Electric Cedar Plus IP44
Розетка накладна подвійна із заземленням Schneider Electric Cedar Plus IP44
Розетки та вимикачі накладного монтажу Schneider Electric із захистом від пилу та вологи IP44 - це стильна, елегантна серія Cedar Plus.
Сірий корпус розетки та прозора димчаста кришка, а також захисні шторки дозволяють досягати рівня пилки та вологозахисту IP44.
Розетки та вимикачі накладного монтажу Cedar Plus виготовляються на заводі Schneider Electric у Польщі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Вага | 0.196 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴










